Opinie klientów Auto-Arek

Auto Arek opinie

Zobacz co mówią o nas zadowoleni klienci

Opinie auto-arek audi a5

Obawiałem się nieco kupować auto sprowadzane z Niemiec, gdyż wielu moich znajomych nacięło się na nieuczciwych sprzedawców. Trafiłem jednak do Auto-Arek i okazało się, że są jeszcze na tym świecie uczciwi i przede wszystkim w stu procentach profesjonalni importerzy. Żadne moje pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Szybko załatwione formalności, konkurencyjna cena (porównywałem u wielu innych importerów), możliwość negocjacji i miła atmosfera. Gdy czytam o Auto Arek opinie, to wiem, że jestem jednym z wielu naprawdę zadowolonych klientów. Polecam ich każdemu, kto chce mieć dobry, sprawny samochód i święty spokój.

~ Adrian, 28 lat, Szczecin

Z czystym sercem polecam kupno samochodu w Auto-Arek. Opinie o firmie przeczytałam jeszcze przed umówieniem się na wizytę u nich. Byłam przekonana, że są mocno naciągane. Tymczasem okazało się, że wszystko, co piszą o Auto-Arek jest prawdą. Duży wybór, samochody na pierwszy rzut oka wyglądają jak nowiutkie. Pracownicy firmy bardzo profesjonalni i pomocni. Sporo mi doradzili, załatwili też za mnie formalności celne i skarbowe. Jak dla mnie firma na medal.

~ Kasia, 32 lata, Toruń

Kupiłem Audi w Auto-Arek. Wyglądało jak nówka sztuka, ale byłem przekonany, że stan techniczny pozostawia wiele do życzenia. Tymczasem jeżdżę nim już drugi rok i nie mam z nim żadnych problemów. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego importera, a boi się trafić na oszustów i kombinatorów, z czystym sercem polecam firmę Auto Arek opinie o firmie zresztą mówią same za siebie. Dołączam do nich z wielkim pozytywem.

~ Krzysiek, 43 lata, Elbląg

Wiele razy naciąłem się na nieuczciwych sprzedawców samochodów, dlatego gdy ostatnio potrzebowałem zmienić auto na większe, postanowiłem dobrze przygotować się do zakupów. Gdy trafiłem na stronę Auto Arek opinie o firmie powiedziały mi wszystko. Teraz mogę dorzucić też własną – świetny importer, doskonała obsługa, konkurencyjne ceny i możliwość negocjacji. Jeszcze dodatkowo załatwili za mnie wszystkie formalności. Każdemu życzę takiego sprzedawcy.

~ Jacek, 44 lata, Gdynia